Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beyonce reklamon koleksionin e radhës të markës “Ivy Park”

Këngëtarja po bashkëpunon me markën e njohur “Adidas”.

Beyonce ka publikuar edhe koleksionin e radhës e cila ka reklamuar një palë veshje.

39 vjeçarja, kishte zgjedhur një bodysuit lëkure dhe një palë çizme e cila tregoi figurën e përsosur të saj.

Ajo ndau edhe në profilin e saj zyrtar në Instagram disa imazhe. Artistja e njohur i shtoi disa dorëza të gjata dhe një shall rreth qafës.

Beyonce kishte vendosur edhe makijazh dhe kishte lënë flokët e drejta.

Ndryshe, Beyonce ka ditë që po reklamon koleksionet e markës së saj “Ivy Park”.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...