Beyonce shfaqet plot elegancë dhe shkëlqim në krahët e bashkëshortit Jay-Z

Ata janë ndër çiftet më të njohura të muzikës.

Dhe Beyonce u dha fansave një paraqitje të radhës me burrin e saj, reperi Jay-Z në një seri fotografish që postoi në Instagram të enjten.

Këngëtarja 40-vjeçare shihet e veshur me një fustan xhaketë bardhë e zi që tregonte këmbët e saj të tonifikuara pasi dyshja udhëtuan për në Londër për publikimin e filmit të reperit “The Harder They Fall”, shkruan DailyMail.

Foto: Beyonce/Instagram

Beyonce e shoqëroi veshjen e saj të sofistikuar me një palë taka me shkëlqim nga Christian Louboutin, ndërsa kaloi kohë duke eksploruar kryeqytetin me burrin e saj.

Në një imazh ajo shihet duke pozuar para një perde ngjyrë kafe me një çantë po ashtu me shkëlqim.

Foto: Beyonce/Instagram

Për foton e tyre të përbashkët, Beyonce dhe Jay-Z pozuan krah për krah, me vokalistin përballë kamerës dhe producentin përballë saj.

Çifti, të cilët janë martuar që nga viti 2008, kanë udhëtuar në kryeqytet për publikimin e filmit të ri të Jay-Z në Netflix, dhe ata gjithashtu ndoqën premierën në Festivalin e Filmit BFI në Londër të mërkurën.

Foto: Beyonce/Instagram

Jay-Z prodhoi thrillerin hakmarrës perëndimor, i cili luan Idris Elba dhe Regina King. Filmi është planifikuar për një shfaqje teatrale më 22 tetor.

Related posts

Rita Ora shfaqet me dekoltenë e hapur dhe xhaketën plot shkëlqim në shfaqjen e Jolt në Los Angeles

D V

Trejsi Sejdini pozon me fustanin e shkurtër për setin e ri fotografik

D V

Dua Lipa iu gëzua fitores së Anglisë në gjysmëfinale: Po vjen në shtëpi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More