Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beyonce tërheq vëmendje me pozat në bikini

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur, Beyonce, kohëve të fundit ka qenë duke u fokusuar në biznesin e veshjeve të Ivy Park.

Në linjën më të re, ajo ka vendosur që të reklamojë veshjet, ndërsa ka shkëlqyer me pozat e reja, shkruan Mirror.

E veshur me bikini, Queen B ka arritur të marr vëmendje të madhe, teksa i theksonte linjat e bujshme trupore.

Për aksesorë ajo ka zgjedhur që të shkojë me syzë të brendit të saj, kurse viheshin në pah edhe vathët e mëdhenj.

Pamja e saj e mrekullueshme është komentuar mjaft shumë nga miliona ndjekësit në rrjetin social Instagram, të cilët përshkruanin se sa tërheqëse duket.

Vlen të përmendet se gjatë muajit fusht, Beyonce ka qenë duke punuar në albumin “Black Is King”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Personazhi shqiptar Jozef Vila ka këtë mesazh të bukur urimi për nusen e tij

admin

Leonora Jakupi rrëmben vëmendje me dukjen elegante në paraqitjen e radhës

S.B.

Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen bashkë vetëm për fëmijët e tyre, pas lajmeve se jetojnë të ndarë

S.B.

Enis Bytyqi me dedikim të veçantë për bashkëshorten në përvjetorin e saj të lindjes

S.B.

Kelly Clarkson tregon të vërtetën në lidhje me ndarjen nga Brandon Blackstock

S.B.

Vesa Luma vjen me poza atraktive në bikini: Mirësevjen 2021

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...