Beyonce vë në pah këmbët e tonifikuara me një fustan të shkurtër të gjelbër

Beyonce mahniti ndërsa ndau një pamje teksa vazhdon qëndrimin e saj në jahtin 500 milionë dollarësh të Jeff Bezos me burrin Jay-Z dhe vajzën e tyre Blue Ivy.

 

40-vjeçarja veshi një fustan të shkurtër me ngjyrë të gjelbër.

Duke shijuar jetën luksoze, ajo pozoi me një gotë shampanjë ndërsa i dha kamerës një pamje të zjarrtë.

Ajo e kompletoi veshjen me taka të përshtatshme, duke u dukur si kurrë më parë në kombinimin total. Duke shtuar një dozë tjetër luksi, artistja fituese e Grammy mbante një çantë të vogël ari në dorë.

Flokët e saj të mrekullueshëm ngjyrë kafe mbetën të lirshme dhe u ngjitën me hijeshi mbi supet dhe gjoksin e saj për pjesën më të madhe të kohës në jaht. 

Related posts

“Çfarë do njeriu më shumë nga jeta”, Luana vjen me foto në bikini në Jug të Shqipërisë

D V

Brad Pitt: Është rraskapitëse të ndjekësh trendët! Ndërsa plakeni, rehatia është më e rëndësishme!

D V

Atdheu i ‘Përputhen’ bëhet bashkë me Morena Tarakun, fotografohen në Turqi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com