Beyonce vishet sërish me një kreacion të Valdrin Sahitit

Dje (e mërkurë) filmi “The Harder They Fall” hapi Festivalin e Filmit në Londër, me një tapet të kuq që shënoi kthimin në premierat e mbajtura në mënyrë fizike.

 

E pjesë e kësaj mbrëmje të rëndësishme ishte edhe Beyonce, e cila ishte aty si përkrahës e burrit të saj, Jay Z, i cili është producent i filmit.

Dukjen për këtë paraqitje, Beyonce ia ka besuar silistin të njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

Një fustan i zi i gjatë ishte përzgjedhja e yllit botëror, e si detaj që e bënte atë edhe më elegant ishte prerja në pjesën e sipërme.

Fustanin diva e kombinoi me taka të zeza, syze dielli të zeza dhe një çantë dore me gurë të vegjël argjendi.

Ndryshe, kjo është hera e dytë që Beyonce zgjedh të vishet me një kreacion të Sahitit, ajo së pari zgjodhi një fustan të kuq për paraqitjen në ‘Pre-Grammy Awards 2020’.

Related posts

Tolgahan e quan zemër vjehrrën e tij

D V

Megi Pojani ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kylie Jenner bën debutimin e saj si shtatzënë, ndërsa shfaqet me barkun e rrumbullakosur në New York

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More