Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bianca Junzell shfaqet shumë elegante, zbulon edhe tattoo-n në këmbë

Këngëtarja dhe ylli kosovar që jeton në Suedi, Bianca Junzell është shfaqur pas publikimit të videoklipit Dil te kroni cauco, të fundit shumë elegante dhe në formë ndërkohë që ka zbuluar edhe tattoo-n në këmbë që e bën ende më shumë sensuale këngetaren e cila nuk din të ndalet në projektet e saj.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...