Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bianca shkëlqen në imazhet e fundit, bën gati surprizat për fundvit

Zhurnal Ads

Si duket ylli i njohur shqiptarë që jeton dhe vepron në Suedi bëhet gati për të sjellë projektet e reja përfundit kështu që pritet të shohim Bianca Junzell me një imazh krejt ndryshe dhe shumë shkëlqyese. Këtë e tregon fotoja e fundit të cilën e ka postuar këngëtarja e si duket po paralajmëron surprizat për fundvit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa dhe Miley Cyrus janë duke punuar për një këngë së bashku

S.B.

Simon Cowell fillon aktivitetin fizik pasi ishte gati të paralizohej

S.B.

Dolly Parton dëshiron që Beyonce ta këndojë hitin e saj “Jolene”

S.B.

Miley Cyrus thotë se marrëdhënia e saj me Liam Hemsworth kishte ‘shumë konflikt’

S.B.

Rita me dedikim emocional për gjyshin e saj, regjisorin Besim Sahatçiu: Na mungon çdo ditë

admin

Loredana zbulon tatuazhet e shumta përgjatë trupit – kuptimi dhe domethënia e tyre

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...