Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Biçiklisti lëndohet rrëndë në një aksident në Shkup

Në datën 30.12.2020 në orën 15.20 është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. “Pajko Maallo” dhe rruga shërbyese, e cila çon kah Biblioteka kombëtare universitare në Shkup, automjeti i udhëtimit “Daevu Llanos”, me targa të Shkupit, i drejtuar  nga Zh.Gj.(52) nga Shkupi, ka goditur biçikletën e drejtuar nga M.J. (60) nga Shkupi, informon MPB.

Në aksident biçiklisti ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”.

Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues nga SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me urgjencë drejt Tiranës

S.B.

Automjeti doli nga rruga Gostivar-Gradec, lëndohen tre persona ndër të cilët edhe një i mitur

S.B.

Gjithsej 12 persona akuzohen për përdorim të PCR-testeve të falsifikuara në Aeroportin e Shkupit

S.B.

Vozitësi lëndohet rëndë në një aksident në Kumanovë

S.B.

Falsifikuan testet PCR, akuzë kundër 12 personave

Z H

Vetëaksident në Suharekë, lëndohen pesë persona

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...