Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Bie në kanal me motor, humb jetën 26-vjeçari në Fier

Një aksident tragjik ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Kallm i Vogël në Fier.

Një 26-vjeçar, i identifikuar si Arbër Buzi, duke drejtuar motomjetin tip “Yamaha” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal, raporton Ora News.

Ai u tentua të transportohej drejt spitalit por fatkeqësisht humbi jetën gjatë rrugës.

Njoftimi i Policisë Fier:

Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:15, në fshatin Kallm i Vogël, Fier, shtetasi A. B., 26 vjeç, banues në fshatin Kallm i Vogël, duke drejtuar motomjetin tip “Yamaha” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal. 26-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Fierit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Postime të ngjashme

1 vit që u nda nga jeta Aneta, dedikimi prekës i kryeministrit Rama

D V

Manastirliu: Nis sot muaji i hapur i vaksinimit masiv +18vjeç, paraqituni me kartën e identitetit për të kryer vaksinën ndaj COVID

D V

I nxehti vijon të dominojë vendin, ja si variojnë temperaturat sot

D V

Kthehen në Shqipëri 14 fëmijë dhe 5 gra të bllokuara në kampet e luftës në Siri

D V

Tetë vatra zjarri në Shqipëri, rëndohet situata

D V

Situata e zjarreve në vend, zv.ministrja e Mbrojtjes nga Ksamili: Para përgjegjësisë penale të gjithë ata që dëmtojnë natyrën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...