Agjencia Zhurnal.mk

Bie nga pallati, ja çfarë njofton policia mbi vdekjen e 45 vjeçares

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Policia bën me dije se një 45-vjeçare ka rënë nga lartësia e pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Sipas bluve paraprakisht dyshohet se viktima vuante nga probleme të shendetit mendor.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.04.2020, rreth orës 17:20, në rrugën “Panorama”, ka rënë nga lartësia në sheshpushimin e pallatit, shtetasja A.SH., rreth 45 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë, sipas ekipit të ambulancës.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shendetit mendor.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...