Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Bie zjarr në një fabrikë në Tiranë, humb jetën 64-vjeçari

Zhurnal Ads

Një 64-vjeçar me iniciale M.M. ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pasi vendroja ku ai strehohej pranë një fabrike në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:40 në Misto Mame. Grupi hetimor tashmë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më datë 01.12.2020, rreth orës 16:40, në “Misto Mame”, ka rënë zjarr në një vendroje të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi M.M., 64 vjeç, i cili dyshohet se strehoej aty.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Iliri me uroi se vendosa maskën”/ Rrëfimi i Kryemadhit pasi u rizgjodh kryetare e LSI

S.B.

Votohet reforma zgjedhore/ 21 deputetë të opozitës së re bashkuan votat me PS

admin

“U dërgua me shpenzimet familjare”/ Mjeku i njohur u dërgua në Turqi për kurim nga covid-19, reagon bashkëshortja: Kujtdo lëtyre politike…

S.B.

Sa është pasuria e Presidentit? Ilir Meta: Paratë, interesi i fundit për mua

S.B.

I dënuar më parë për të njëjtën gjë, arrestohet 23-vjeçari me armë zjarri pa leje në Tiranë

S.B.

Skandali i ministres së Mbrojtjes/ Opozita: Olta Xhaçka për 2 muaj përdori helikopterët ushtarakë taksi partie dhe shpenzoi 1 miliardë lekë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...