Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Bien Instagram dhe Facebook në gjithë botën

Zhurnal Ads

Rrjetet sociale Facebook dhe Instagram duket se po pësojnë ndonjë sulm, pasi për disa minuta tashmë janë jashtë përdorimit.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur, por e gjithë kjo situatë ka krijuar kaos te përdoruesit.

Sakaq pritet ndonjë reagim zyrtar nga zyrat përgjegjëse.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pse nuk duhet ta vendosim telefonin në një gotë me oriz kur laget

S.B.

Elon Musk i përgjigjet një kërkese nga një person që i kishte dërguar të njëjtin mesazh 154 herë

S.B.

Telefonat OnePlus: Aplikacioni Facebook nuk mund të fshihet nga telefoni

admin

EA arrin marrëveshje 1.2 miliardë dollarë për blerje të Codemastersit

S.B.

Dy prototipa të ndryshëm të iPhone kalojnë kontrollet e para të cilësisë

S.B.

Nëse jeni përdorues i iPhone duhet ta bënë këtë veprim çdo javë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...