Agjencia Zhurnal.mk

Big Mama me urim special për Robertin

Me këtë fotografi Big Mama ia uron Robertit ditëlindjen.

Në shumë raste Roberti dhe Big Mama e dëshmojnë që kanë raportë të mira shoqërie.

Pasi që të dy kanë profesionin e njejtë, këngëtaret në fjalë shpesh ndodhen së bashku duke u shfaqur në koncerte e mbrëmje të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Sot, në ditëlindjen e Robertit këngëtarja e uroi me një foto të bukur kolegun e saj.

Afërsia në këtë foto dëshmon më së miri raportin që kanë në mes veti dy këngëtarët e njohur.

Kujtojmë, Roberti disa muaj më parë është ndarë nga Nora, me të cilën tashmë kanë vajzën Renen.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...