Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Bilall Kasami: 2 deputetë të opozitës shqiptare do t’i bashkohen shumicës

Shkup, 4 mars, Zhurnal.mk – Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në emisionin “Rrugadrejt” është shprehur i bindur se 2 deputetë të opozitës shqiptare do t’i bashkohen shumicës.

Ndonëse nuk ndan hollësi, Kasami thotë se kjo do të ndodhë së shpejti dhe në mënyrë publike.

“Bëhet fjalë për më shumë deputetë, Me dy jemi në komunikim të drejtpërdrejt” ka thënë Kasami.

Postime të ngjashme

Zaev: Koncepti Partneritet i hapur qeveritar kontribuoi që vendi të transformohet nga shtet i robëruar në shembull transparent dhe progresiv

R Zh

Ish drejtori i Byrosë për siguri publike Mitko Çavkov dërgohet në spitalin privat në Shkup

R Zh

Kuvendi debaton për strategjinë kombëtare për parandalimin e korrupsionit

B L

“Situata është serioze, rritet presioni mbi kovid-qendrat”

B L

Arjanit Hoxha me fakte demanton portalet ndaj akuzave për shpenzimet e tij (dokument)

R Zh

Frika nga arratisja, Mijallkovit i shqiptohet masa e paraburgimit për lëndën Thesari

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...