Agjencia Zhurnal.mk

Bild-tabloid apo gazetë serioze? Fshihet lajmi për Bashën

Tiranë, 20 janar – Gazeta gjermane Bild ka fshire artikullin dedikuar financimit te fshehte ne llogari te PD-se dhe kryedemokratit Basha.

Artikulli u njoftua nje dite me pare me nje shenim ne rrjetin social nga kreu i grupit parlamentar te PS-se, Taulant Balla, i cili shperndau edhe linkun e gazetes gjermane se bashku me shkrimin e plote qe ishte botuar lidhur me kete ceshtje.

Gazeta gjermane ka bërë një analizë të gjatë ku thuhet ndër të tjera se gjithë këto para të paguara nga rusët për Nick Muzin për llogari të PD kanë patur si qëllim pegimin e Shqipërisë drejt BE-së.

Por, sot shkrimi i publikuar nuk gjendet me ne gazeten gjermane, e po te kerkosh per shkrimin ne fjale, faqja nuk gjendet, sic mund ta shihni edhe ne kete foto me poshte.

bild

Shkrimi i publikuar ne Bild e qe me pas eshte fshire

bild1

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...