Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Billie Eilish fiton çmimin “Artistja më e mirë ndërkombëtare”, ndërsa The Weeknd “Artisti më i mirë ndërkombëtar” në Brits 2021

Mbrëmjen e së martës janë ndarë çmime për të nomunuarit në “Brits Awards 2021”.

Padyshim që një pjesë e madhe e këngëtarëve morën vëmendje në tapetin e kuq me paraqitjet e tyre.

Ndërkohë, artistët që morën çmim kësaj radhe ishin Billie Eilish dhe The Weeknd.

Billie ishte e nominuar në kategorinë e “Artistja më e mirë ndërkombëtare”, të cilën edhe e fitoi, kurse The Weeknd në “Artisti më e mirë ndërkombëtare”.

Shfaqja ndër të tjera ka pasur një audiencë prej katër mijë pjesëmarrës, afërsisht një e pesta e kapacitetit të vendit.

Po ashtu vlen të përmendet se të pranishmëve nuk i është kërkuar maska mbrojtëse, përpos testi negative për COVID-19.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...