Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Billie Eilish humb mbi 100 mijë ndjekës në Instagram

Ajo ka fansat që i përkushtohen tej mase secilit veprim që ajo bën.

është fjala për artisten e njohur, Billie Eilish, e cila së fundmi ka humbur disa prej mbështetësve të saj, shkruan Daily Mail.

19-vjeçarja në rrjetin social Instagrm ka humbur rreth 100 mijë ndjekës, për shkak të disa postimeve provokuese.

Fotografitë e publikuara përmbanin vizatimet e saj, që kryesisht ishin trupa lakuriq.

Duket se po të njëjtat postime i kanë irrituar fansat e artistes, të cilët vendosën të mos e ndjekin më.

Një detaj të tillë e vërejti një fans, ndërsa kishte vërejtur se prej 73 milionë ndjekës, tashmë janë gjithsej 72.9 milionë.

Sidoqoftë kësaj, këngëtarja njihet për stilin e veçant dhe interpretimin e mrekullueshëm të këngëve. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Kujdestari i qenve të Lady Gagas, Ryan Fischer reagon për herë të parë pas sulmit që iu bë në Los Angeles

S.B.

Dua Lipa – artistja e dytë më e dëgjuar në botë në platformën Spotify

S.B.

Anxhela Peristeri publikon videoklipin e këngës përfaqësuese të Eurovisionit

S.B.

Gjykata e Kukësit ndryshon masën e arrestit lidhur me rastin e Fjolla Morinës?

S.B.

Gal Gadot konfirmon se është shtatzënë pas spekulimeve në ‘Golden Globes’

S.B.

Fero në përgatitje të një projekti tjetër të ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...