Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

Billie Eilish ka bërë të ditur se ka arritur ta shfrytëzojë mirë kohën gjatë karantinës shkaku i COVID-19 duke ingjizuar një album të ri.

Gjatë një paraqitjeje në “The Late Show with Stephen Colbert”, këngëtarja 19 vjeçare ka dhënë njoftimin se këngët e saj më të reja janë gati të dalin në treg, shkruan People.

Billie Eilish është njëra prej këngëtareve më të përfolura në dy vjetët e fundit, duke marrë shumë vëmendje me këngët e saj të cilat janë shpërblyer edhe me çmime “Grammy”.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...