Agjencia Zhurnal.mk

Bishtaja me mish pule

Përbërësit:

– 600 g bishtaja;
– 1 qepë;
– 3 karota;
– 2 patate;
– 1 domate;
– 1 spec i gjelbër;
– 4 thelpinj hudhre;
– pak spec të kuq,
– fletë majdanozi;
– vaj.

Përgatitja:

Në vaj fërgoni qepën e grirë dhe specin e grirë imët.

Shtoni bishtajat edhe hudhrën.

Fërgoni që të zbuten bishtajat, pastaj shtoni kripën dhe fletët e majdanozit dhe fërgoni mishin e pulës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...