Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Bitcoin arrin vlerë rekorde, pas lajmit se Tesla ka investuar 1.5 miliardë dollarë në të

Kriptovaluta Bitcoin ka arritur vlerë rekorde prej 43 mijë dollarë, pas lajmit se Tesla Inc. Ka investuar 1.5 miliardë dollarë në këtë kriptovalutë, raporton “Bloomberg News”.

Pos investimit, është raportuar se Tesla do të fillojë të pranojë kriptovalutat si formë pagese.

Postime të ngjashme

Si të ‘ktheheni’ në një karikaturë në takimin e ardhshëm në Zoom?

D V

Instagram ka zgjatur kohën e ‘Reels’

D V

Android fiton betejën globale të telefonave

D V

Galaxy Z Flip 3 dhe Z Fold 3 janë rezistent ndaj ujit

D V

OnePlus 9T thuhet se është anuluar

D V

Bitcoin përfitoi nga shpallja e punës në Amazon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...