Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Bitcoini nis të mërkurën me rekord

Kryptovaluta më e njohur në botë, Bitcoin, të mërkurën në mëngjes ka shënuar rritje rekorde, duke kapur shifrën e 28 mijë e 599 dollarëve.

Kjo nënkupton një rritje prej 295 për qind vetëm në vitin 2020.

Kryptovaluta më e famshme rekordin e shkuar e kishte me 28 mijë e 349 dollarë.

BTC-ja ka kaluar shifrën e 20 mijë dollarëshit më 16 dhjetor.

Postime të ngjashme

Gjermanët përdorin material të ri dhe krijojnë celular 30% më të lehtë

S.B.

“Bisha” po vjen: Së shpejti telefoni me 18 GB RAM

S.B.

Së shpejti, Apple Watch mund të monitorojë glukozën në gjak pa tërhequr gjak

S.B.

Këto foto nudo tani lejohen në Instagram

S.B.

Qeveria indiane vendos masa të rrepta ndaj rrjeteve sociale

S.B.

Gjithçka që dimë deri më tani për iPhone 13

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...