Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Bitcoini vazhdon të rritet, e kalon shifrën e 34 mijë dollarëve

Kriptovaluta Bitcoin po vazhdon të rritet në shifra rekorde. Vlera e një Bitcoini ka arritur në mbi 34 mijë dollarë.

Vlera e Bitcoinit kishte kaluar shifrën e 20 mijë dollarëve më 16 dhjetor, ndërsa që nga atëherë rritja nuk ka pasur të ndalur. Dje e kaloi për herë të parë barrierën e 31 mijë dollarëve, ndërsa po vazhdon rritja.

Postime të ngjashme

Gjermanët përdorin material të ri dhe krijojnë celular 30% më të lehtë

S.B.

“Bisha” po vjen: Së shpejti telefoni me 18 GB RAM

S.B.

Së shpejti, Apple Watch mund të monitorojë glukozën në gjak pa tërhequr gjak

S.B.

Këto foto nudo tani lejohen në Instagram

S.B.

Qeveria indiane vendos masa të rrepta ndaj rrjeteve sociale

S.B.

Gjithçka që dimë deri më tani për iPhone 13

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...