Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Biznesi i Ndraghetës me qeverinë – Basha: Çmimin e paguajnë shqiptarët, boll më

Kryedemokrati Lulzim Basha risjell në vëmendje premtimet boshe të kryeministrit Edi Rama për të luftuar korrupsionin, në një kohë kur janë bërë publike përgjime të antimafias që dëshmojnë lidhjen e grupit mafioz Ndragheta me zyrtarë të Partisë Socialiste.

Basha shkruan në një postim në “Facebook” se, Rama në vend që të kujdeset për njerëzit është i lidhur bashkë me “marionetat” e tij me mafian për të shtuar pasurinë.

Boll më, shprehet i revoltuar Basha, kupa është mbushur dhe shqiptarët nuk kanë përse të paguajnë për urinë e pushtetarëve.

Postime të ngjashme

Muaji i hapur i vaksinimit/ Rama thirrje qytetarëve: Shfrytëzoni mundësinë!

D V

Normalizohet situata në Gjrokastër, Peleshi: Të gjithë vatrat e zjarrit janë eliminuar

D V

Universiteti i Tiranës apel studentëve për vaksinim: Të garantojmë vit akademik normal

D V

Zjarret në vend, Basha nxjerr fotot: Punonjësit e emergjencave dhe ushtria me mjete rrethanore, Rama përdor helikopterin e ushtrisë për udhëtime

D V

Zjarret në Gjirokastër, ndihmë ajrore nga Gjermania

D V

Viktima e parë nga zjarret në Shqipëri, reagon Basha, akuzon Ramën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...