Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

Blake Shelton ka thënë se Adam Levine “ia ka borxh” atij një performancë me grupin Maroon 5, në ditën e dasmës së tij.

Ylli 44-vjeçar tha se dëshiron që Adam dhe grupi i tij të performojnë në martesën që së shpejti do të ndodhë. Ai martohet me Gwen Stefani.

Blake ka bërë shaka derisa ka komentuar kërkesën e Miley Cyrus kur ajo e kishte pyetur Gwenin nëse mund të këndonte në dasmën e saj.

Duke folur për Mileyn, Blake i tha revistës People se: “Miley është një nga këngëtaret më të talentuara që kam takuar. Nuk e di se çfarë do të bëjmë, por ende them se Adam më ka borxh një performancë të plotë me Maroon 5. Do të doja më shumë që Mileyn ta kisha të ftuar vetëm si person”.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...