Agjencia Zhurnal.mk

Blasta publikon këngën e re “Faj”

Blasta e ka publikuar këngën e re.

Artisti i njohur Blasta e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Faj” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Bug Production. Kujtojmë se së fundmi ai u bë baba dhe më pas u largua nga shtëpia diskografike në të cilën bënte pjesë.

Tani ai po punon si artist i pavarur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...