Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Blendi Fevziu i uron ditëlindjen vajzës së madhe me një foto të veçantë

Vajza e madhe e gazetarit të njohur, Blendi Fevziu feston sot ditëlindjen. Ka qenë vetë gazetari, i cili ka publikuar një foto me të në rrjetet sociale.

Në  një foto të shkrepur me vajzën gjatë një udhëtimi në Paris, Fevziu shkruan:  “Gëzuar ditëlindjen Mishel!”

Vajza e madhe e gazetarit ka një ngjashmëri të madhe me të atin dhe bëhet gjithmonë e më e bukur sa herë e shohim në profilin e babait të saj.

Blendi ka treguar se si çdo baba tjetër është shumë i lidhur me vajzat e tij që kanë një diferencë të madhe moshe.

https://www.instagram.com/p/CGRtBONjvno/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...