Agjencia Zhurnal.mk

Blendi Fevziu kthehet pas në kohë – Sjell fotografi të 25 viteve më parë gjatë periudhës në Washington

Blendi Fevziu, moderatori i emisionit “Opinion” në Tv Klan cilësohet si një nga më të mirët në ekranin shqiptar, shkruan GazetaBlic.
50 vjeçari i lindur në Lushnjë dhe rritur në Tiranë që nga viti 1991 është pjesë e medias.

Gazetari dhe moderatori është kthyer pas në kohë, duke publikuar fotografi nga e kaluara e tij, gjatë vizitave të bëra në SHBA.Fevziu ka publikuar dy fotografi të realizuara në Washington gjatë viteve 1995-1996, si dhe një të vitit 2000 gjatë vizitës së tij në New York, periudhë për të cilën ai ka ndjerë nostalgji.

Tashmë Fevziu është i martuar me Inesin me të cilën ka dhe dy vajza, e që familja një pjesë të madhe të kohës e kalojnë me udhëtime në shtete të ndryshme, pasi edhe vet moderatori e ka thënë në intervista të ndryshme se pasioni i tij është udhëtimi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...