Agjencia Zhurnal.mk

Bleona: Paratë nuk mund të blejnë lumturinë, por më mirë të qash në Mercedes se sa në biçikletë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bleona Qereti, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Megjithatë, përveç projekteve të shumta që sjell, ajo shpesh motivon admiruesit e saj me thënie të ndryshme.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, derisa ua ka përkujtuar fansave pesë rregullat e jetës.

“Falni armikun, por mbani mend emrin e atij bastardi. 2. Paratë nuk mund të blejnë lumturi, por është më e rehatshme të qash në një Mercedes sesa me një biçikletë. 3. Ndihmoni dikë kur janë në telashe dhe do t’ju kujtojnë kur të keni përsëri probleme. 4. Sarkazma sepse të qëllosh njerëzit është e paligjshme. 5. Alkooli nuk zgjidh asnjë problem por përsëri, as qumësht nuk e bën këtë”, ka shkruar Bleona.

Ndërkohë, nuk kanë munguar as komentet nga miqtë, kolegët e po ashtu edhe nga ndjekësit e saj.

“Haters” përndryshe mban titullin projekti i fundit i lansuar nga Bleona në bashkëpunim me artistin Bes Kallaku.

Ky projekt u prit shumë mirë nga publiku dhe ka deri më tani ka arritur gjysmë milion klikime në kanalin YouTube.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...