Agjencia Zhurnal.mk

Bleona Qereti nuk i ndjenë vitet, vazhdon të shkëlqen me dukjen

Bleona Qereti është një këngëtare shumë e njohur shqiptare dhe është aktive prej më shumë se 20 vitesh në skenën muzikore.

Ajo gjatë karrierës së saj ka sjellë këngë të shumta që shpesh janë kthyer në hite, shkruan Indeksonline. Por gjatë karrierës së gjatë, ajo shpeshherë ka qenë në fokus të mediave rozë edhe për shkak të bukurisë së saj dhe formave trupore, që nuk ka hezituar ti ekspozoj vazhdimisht.

Tani, ajo edhe pse në moshën 40-vjeçare, po e dëshmon se vitet për të janë vetëm numra.

Në paraqitjen e saj të fundit në Instagram, ajo shihet në formën më të mirë duke shkëlqyer me dukjen.

Videon mund ta ndiqni duke klikuar KËTU.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...