Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bleona Qereti shfaqet në të zeza, merr vëmendjen me këmishën transparente

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke rrëmbyer vëmendjen me paraqitjet e saj.

Një gjë të tillë, Qereti e ka bërë në fotografitë e fundit të ndara me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar në një palë pantallona të zeza, së bashku me një këmishë të zezë transparente te pjesa e gjoksit.

“Poshtë në tokë / lart në kodra”, ka shkruar Bleona në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Këngëtarja përndryshe javën e kaluar bëri të ditur se e kishte marrë vaksinën anti-covid të kompanisë “Moderna”.

Ajo inkurajoi të gjithë fansat e saj dhe ata që kanë mundësi ta marrin që të mos hezitojnë ta bëjnë një gjë të tillë.

Postime të ngjashme

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

“Tina” dokumentari për jetën e këngëtares Tina Turner, lansohet në muajin mars

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...