Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bleona Qereti takohet me Richard Grenell

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, është takuar me ndërmjetësuesin special për Kosovën dhe Serbinë nga Administrata Trump, Richard Grenell.

Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi nga takimi me Grenell, të cilën e ka realizuar gjatë fushatës presidenciale të Trumpit për zgjedhjet e 3 nëntorit.

“Me vetë superyllin”, ka shkruar Qereti në imazhin e ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

https://www.instagram.com/p/CG8YRKrpTAB/?utm_source=ig_web_copy_link

Bleona ka shprehur hapur mbështetjen e saj për presidentin aktual Donald Trump, me shpresën për rizgjedhjen e tij si president i vendit.

Ajo do të performojë më 31 tetor ‘live’ në Sallën e Qendrës Kulturore “Nënë Tereza” në Southfield MI, në një festë të organizuar nga shqiptarët që jetojnë në ShBA dhe përkrahin Trumpin për president.

https://www.instagram.com/p/CG3OkpFpcz3/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë, Grenell përmes një statusi në rrjetin social Twitter u shpreh se përfaqësues të bizneseve dhe liderëve religjioz ia kanë bërë të qartë se shqiptaro-amerikanët do e votojnë kandidatin republikan, Donald Trump.

https://www.instagram.com/p/CG8T-WkA1Us/?utm_source=ig_web_copy_link

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Arta Bajrami festoi dje ditëlindjen: Unë thjesht dua t’i uroj vetes lumturi të pastër

S.B.

Princ Harry tregon se si i ndryshoi jeta pas lindjes së djalit

S.B.

Kim Kardashian kujton babanë e saj të ndjerë: Si sot 17 vjet më parë, ai u largua drejt parajsës

admin

Tayna fanse e Kylie Jenner, vesh fustanin të njejtë me të

S.B.

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera, gjashtë muaj pasi aktorja ndërroi jetë

S.B.

Adelina Ismaili merr vëmendjen me dekoltenë e hapur në imazhin e fundit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...