Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Blerim Bexheti inspektoi punët për rekonstruimin e rrugës lokale-vendbanimi Bojanë

Shkup, 8 maj, Zhurnal.mk – Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti Inspektoi punimet për rekonstruimin e rrugës lokale – vendbanimi Bojanë.

Projekti është me gjatësi 2.5 km, gjërësi 5.5 m si dhe mur mbrojtës 1-140 m, mur mbrojtës 2, 350 m, mur mbrojtës 3-100 m.

https://fb.watch/5mQfs6rD0N/

Postime të ngjashme

Kontesti me Bullgarinë, Selmani: Humbëm kohë, nuk mësuam nga historia me Greqinë

R Zh

Ohër-Strugë, kërkohet tërheqja e turistëve të huaj

R Zh

Qytetarët nuk i njohin përfaqësuesit e tyre në pushtetin lokal

R Zh

Visar Ganiu: Urime Drita Islami – suksese edhe në gara të tjera të përmasave botërore

R Zh

Karakachanovi kritikon Borissovin për “kthesën” në qëndrimin e tij ndaj RMV-të

R Zh

Nikollovski: VMRO nuk do të lejojë zgjedhje lokale pa ‘fingerprint’

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...