Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Blero dhe Afrona Dika festojnë gjashtë vjetorin e romancës së tyre

Ata momentalisht janë një nga çiftet më të admiruara nga publiku shqiptar.

Fjala është për këngëtarin Blero Muharremi dhe blogeren Afrona Dika, të cilët vazhdojnë të jenë mjaft aktivë e të ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, çifti bënë të ditur përmes rrjeteve sociale se festojnë gjashtë vjetorin e romancës së tyre.

Ka qenë krijuesi i hitit “Për ty”, ai i cili ka ndarë një fotografi krah gruas së tij në InstaStory me ç’rast edhe ka treguar për kremtimin e përvjetorit.

“Urime 6 vjetori zemër”, ka shkruar ai.

Të njëjtit ndërkaq u martuan në shtator të vitit 2019 në një ceremoni luksoze në Shqipëri.

Kjo ndërkohë është martesa e dytë e Bleros, pasi më parë ishte i martuar me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ka edhe një vajzë.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...