Agjencia Zhurnal.mk

Blero dhe Afrona nisin pushimet e para romantike si çift i martuar

Blero dhe Afrona kurorëzuan dashurinë e tyre në shtator të këtij viti në një ceremoni të veçantë dhe mirë organizuar.

Por, që kur u martuan çiftin kanë jetuar të ndarë për shkak të angazhimeve profesionale e që ua pamundësi edhe pushimin e muajit të mjaltit, shkruan Indeksonline.

Por, tashmë dyshja kanë gjetur kohë të lirë për të kaluar së bashku dhe si destinacion për pushimet romantike kanë zgjedhur  Hawaii.

Ata me të arritur atje kanë publikuar imazhe dhe video të shumta nga ishulli përrallor.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...