Agjencia Zhurnal.mk

Blero dhe Afrona sjellin pamje nga pushimet

Çifti kanë zgjedhur ishujt Hawai për muaj të mjaltit.

Dy muaj pas martesës, Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë nisur muajin e mjaltit

Çifti përmes rrjeteve sociale kanë publikuar disa imazhe nga vendi ku po pushojnë, e që duket se po kalojnë çaste të mrekullueshme atje.

Afrona solli video nga vendet që i vizituan si dhe një fotografi bashkë me Bleron në plazh.

Për ndryshe, dyshja e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 21 shtator, meqë rast kishin organizuar dasmë madhështore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...