Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Blero flet për problemin me Noizyn dhe Mc Kreshën, thotë se kurrë nuk do të bëjë bashkëpunim

Blero e Noizy vite më parë, kishin një përplasje virtuale e cila shkoi deri në fazën e sharjeve e ofendimeve të cilat u bënë publike.

Teksa, tashmë duket se gjërat janë sqaruar.

Blero ka treguar së fundmi një copëz të historisë duke marrë përsipër edhe përgjegjësinë.

https://www.instagram.com/p/CFoyalaptq3/

Mirëpo, kjo mosmarrëveshje është sqaruar e madje për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” në RTV Dukagjini, Blero tregoi se raporti i tyre tashmë është korrekt dhe ka komunikim mes dy artistëve.

Sipas tij, kjo kishte ndodhur për shkak të implikimit të një personi të tretë.

https://www.instagram.com/p/CDrCIDbB4Z8/

Para disa vitesh Blero e Mc Kresha kishin një raport shumë të afërt e sollën bashkëpunime të suksesshme, por për një moment gjithë kjo marrëdhënie u shua.

Artistët shkëputën shoqërinë e po ashtu edhe kolegjialitetin mes tyre.

https://www.instagram.com/p/B3Xc-XLnbQ6/

Por gjërat nuk janë aq të lehta saqë të mund të kalohen, madje Blero u shpreh i prerë për këtë gjë.

https://youtu.be/lBFlXbJZXAA

I pyetur në “Ky emër për prezantim” nëse ka ndryshuar qëndrimi i Bleros për një duet me Kreshën, Muharremi u shpreh “kurrë”, duke e rin konfirmuar se historia mes tyre mbetet e kaluar dhe nuk mund të ketë një të ardhme.

Ndërsa, mik ishte edhe me Memli Krasniqi, vëllain e Teutës me të cilin kishte debutuar në diskografinë shqiptare.

Por, pavarësisht se më nuk bëjnë pjesë në të njëjtën familje Blero e Memli kanë një miqësi të mirë e madje takohen shpesh.

https://youtu.be/stWyH84IJo8

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...