Agjencia Zhurnal.mk

Blero me dedikim emocional për Afronën: Jam me fat që të kam takuar, urime ditëlindja frymëmarrja ime

Blogerja nga Kosova e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Afrona Dika, ditën e djeshme (e diel) festoi ditëlindjen.

Një urim të veçantë me këtë rast i bëri bashkëshorti i saj, këngëtari Blero Muharremi, ndërsa zgjodhi fjalët më të bukura për të shprehur dashurinë dhe respektin që ka ndaj saj.

Ai thekson se është me fat që gjatë jetës ka takuar një person të tillë, duke shpresuar që dashuria e tyre të vazhdojë akoma siç është tani.

“Dashuri, krenari dhe plot fat jam përmbushun nga ty gruaja ime. Ti je njeriu më i mirë që kam njohur ndonjëherë, ti je e përmbushur me edukatë dhe dashuri familjare”.

Afrona dhe Blero ndërkohë janë martuar gjatë vitit të kaluar në një ceremoni luksoze në Shqipëri.

Të njëjtit vazhdojnë të jenë çift shumë i pëlqyer në showbizin shqiptar, ndërsa artisti Muharremi komentohet mjaft shumë edhe për projektet e tij muzikore.

View this post on Instagram

Spending some quality family time❤️

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Afrona dhe Blero ndërkohë janë martuar gjatë vitit të kaluar në një ceremoni luksoze në Shqipëri.

Të njëjtit vazhdojnë të jenë çift shumë i pëlqyer në showbizin shqiptar, ndërsa artisti Muharremi komentohet mjaft shumë edhe për projektet e tij muzikore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...