Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Blero nesër publikon këngën e re me protagoniste në klip bashkëshorten e tij, Afrona Dikën

Artisti i njohur shqiptar, Blero, prej disa ditësh ka qenë duke punuar në këngën e re.

“Deri dje” mban titullin projekti, të cilin siç duket tashmë e ka finalizuar të plotë.

Ai së fundmi ka njoftuar fansat se kjo këngë pritet të publikohet ditën e martë.

Me anë të një postimi të ndarë në InstaStory, Blerim Muharremi (emri i vërtetë) tregon se lansohet në orën 18:00 dhe se protagoniste e klipit është bashkëshortja e tij, Afrona Dika.

“Nesër…18:00”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë ku ka etiketuar edhe produksionin ‘Imagine Films’ – që duket se qëndron prapa kësaj kënge.

Ndryshe, i fundit projekt i lansuar nga Blero mban titullin “Merri sytë e mi”, i cili deri më tani ka mbledhur një milion klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Jehona Dreshaj lë pa fjalë teksa merr poza joshëse në fustan të kuq

D V

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

“Chillin’ in Kosovë”, Linda Halimi publikon foto në vendlindje

D V

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

D V

Të gjithë presin ta shohin në Tokio zhytësen e bukur braziliane – Ingrid Oliveira vjen në LO pas skandalit në Rio

D V

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...