Blero paralajmëron “Telenovela”, nesër publikohet kënga e shumëpritur

Blero ka gati këngën e re.

 

Ka disa ditë që këngëtari i dashur nga publiku ka paralajmëruar këngën e re, për të cilën sot dha njoftimin se kur do e publikojë.

“Telenovela” është projekti më i ri që këngëtari do e lansojë nesër në bashkëpunim me Albos.

https://www.instagram.com/p/CQ8yHo9DdDY/?utm_source=ig_web_copy_link

Rikujtojmë se Blero është i martuar me modelen bukuroshe Afrona Dikën thuajse që dy vite.

Ndërkohë, që nga martesa e tij e parë me Teuta Krasniqin, këngëtari ka një vajzë të quajtur Tara

Related posts

Luana ndan pamje nga linja e çantave dhe kapelave “Female Power”

D V

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

D V

“Se le baba”, publikohet me videoklip nga Sinan Hoxha

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com