Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Blero së shpejti sjell këngën e re “Deri dje”

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero, ka paralajmëruar prej disa ditësh një këngë të re.

Ai ka njoftuar fansat për një baladë të re dhe kjo do jetë një ndër projektet më të mira që ka sjell deri më tani.

Artisti ndërkohë ka bërë një tjetër postim në InstaStory, gjersa tregon se kjo mban titullin “Deri dje”.

“Deri dje, qëndroni”, ka shkruar ai.

Ndërkaq nuk ka zbuluar akoma ndonjë datë të saktë të lansimit të këngës së re.

Kjo vjen pas “Merri sytë e mi” që e solli më 1 tetor të vitit të kaluar.

Projekti i lartpërmendur u prit mirë nga publiku dhe tashmë ka grumbulluar afro një milion klikimë në YouTube.

Postime të ngjashme

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...