Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Bleu një makinë – policia e kapi pas një minute

Zhurnal Ads

Një skenë e pazakontë.

Në Northampton, në lindje të Anglisë, policia konfiskoi makinën e një burri sapo ai e bleu atë.

Një burrë bleu një Renault Megane, dhe kur po largohej nga parkingu i sallonit të makinave, ai për pak goditi një makinë të parkuar policie me një makinë të re, transmeton Telegrafi.

Kur policia e ndaloi, ata shpejt zbuluan se ai nuk e kishte siguruar makinën e tij të re, për këtë arsye ai u konfiskua mbase një minutë pas blerjes.

Policia e qarkut Northamptonshire aktualisht po kryen një fushatë të sigurisë rrugore dhe hulumtimet kanë treguar se shoferët e pasiguruar kanë më shumë të ngjarë të marrin pjesë ose të shkaktojnë përplasje dhe të kryejnë shkelje të tjera të trafikut.

Që kur filloi fushata, policia e rrethit anglez ka sekuestruar 64 makina sepse nuk ishin të siguruara dhe 19 sepse shoferët nuk kishin leje.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Peugeot pëson aksident të tmerrshëm në një autostradë në Poloni

admin

Njihuni me amerikanen 17-vjeçe me këmbët më të gjata në botë

admin

Policia në Peru vishen si Babadimri, futen në shtëpinë e një të dyshuari dhe kryejnë bastisje të drogës

S.B.

Vitaminat që ju ndihmojnë të luftoni stresin

T E

Qentë e Joe Biden me llogari në Twitter dhe Instagram

T E

Shiu” i meteorëve has “detin” e reve në malin Puer të Yunnan-it

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...