Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Blizzard lançon ekspansionin Shadow Lands në World of Warcraft

Zhurnal Ads

Studioja shtyu debutimin e Shadowlands më 26 Tetor për të përmirësuar më tepër lojën dhe dhënë dorën e fundit ekspansionit. Një eveniment është planifikuar më 10 Nëntor.

Më 23 Nëntor është 16 vjetori i World of Warcraft dhe Blizzard ka planifikuar të festojë këtë moment. Kompania ka nisur një përditësim quajtur Shadow Lands, 4 javë më vonë nga premtimi i parë i kompanisë.

Studioja shtyu debutimin e Shadowlands më 26 Tetor për të përmirësuar më tepër lojën dhe dhënë dorën e fundit ekspansionit. Një eveniment është planifikuar më 10 Nëntor.

Blizzard gjithashtu tha se sezoni i parë i Shadowlands fillon më 8 Dhjetor. Seria e parë e ekspansionit Castle Nathria do të jetë e disponueshme po atë ditë. /PCWorld Albanian

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

78 vjeçari mposht të rinjtë në CS-GO, shpallet kampion

S.B.

Porsche zbulon disa karakteristika të Taycan-it të ri

admin

Pse është kaq e vështirë ta fikësh Play Station 5?

S.B.

Instagram në të ardhmen do të kërkojë foto të ID-së për të ndërmarrë veprime kundër njerëzve që duan të mashtrojnë

admin

Miliona përdorues të iPhone raportojnē pēr probleme me pranimin e mesazheve dhe njoftimeve nē telefon

S.B.

Telefoni juaj mund të tregojë nëse jeni i dehur duke analizuar ecjen tuaj

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...