Maqedoni TOP LAJM

Bllacë, pritje deri në 40 minuta për hyrje në Maqedoninë e Veriut

Zhurnal Ads

Shkup, 12 tetor – Me heqjen e PCR testit nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova sot gjatë gjithë ditës për hyrje dhe dalje nga vendi ka pasur kolona të gjata në vendkalimin kufitar në Bllacë.

Në këtë moment në vendkalimin kufitar në Bllacë pritet deri në 40 minuta për hyrje në Maqedoninë e Veriut.

Ndërkaq, më herët zv/ministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani nëpërmjet rrjetit social Facebook bëri apel që qytetarët të jenë të përmbajtur dhe kufiri të kalohet vetëm për nevoja të domosdoshme.

Postime të ngjashme

Bomba të reja për mbylljen e Televizionit A1

XH,I

Donacion amerikan për policinë e Maqedonisë së Veriut për ballafaqim me Covid-19

XH,I

Dimitrov: Po bëjmë të pamundurën që të mbajmë konferencën e parë me BE

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...