Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Bllacë, pritje deri në 40 minuta për hyrje në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 12 tetor – Me heqjen e PCR testit nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova sot gjatë gjithë ditës për hyrje dhe dalje nga vendi ka pasur kolona të gjata në vendkalimin kufitar në Bllacë.

Në këtë moment në vendkalimin kufitar në Bllacë pritet deri në 40 minuta për hyrje në Maqedoninë e Veriut.

Ndërkaq, më herët zv/ministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani nëpërmjet rrjetit social Facebook bëri apel që qytetarët të jenë të përmbajtur dhe kufiri të kalohet vetëm për nevoja të domosdoshme.

Postime të ngjashme

Spasovski uron 29 vjetorin e Drejtorisë Doganore

Z H

Dorëhiqet Dragi Rashkovski

Z H

A po normalizohet puna në Kuvend, partitë opozitare të gatshme për të tërhequr amandamentet

Z H

Njoftohuni për gjendjen e rrugëve në gjithë territorin e shtetit

Z H

Kuvendi duhet ta vazhdojë debatin për Strategjinë kombëtare për parandalimin e korrupsionit

Z H

Moti sot me vranësira me reshje lokale të shiut dhe erë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...