Agjencia Zhurnal.mk

Bllokohen 21 shqiptarë në Kakavijë, u kërkohet të shkojnë në hotel

Në Kakavijë janë te bllokuar sërish tokën neutrale 21 shtetas shqiptarë të cilët kanë që dje në mbrëmje që janë paraqitur në tentativë për të hyrë në Shqipëri.

Mësohet se këta shtetas nuk kanë një autorizim për kalim të kufirit nga autoritetet si përfaqësitë konsullore apo ambasada shqiptare në Athinë.

Ndërkohë aktualisht po negociohet që ata të karantinohen në hotelet e Gjirokastrës për 14 ditë dhe pritet nga momenti në moment të hyjnë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...