Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Bllokohet aksi Lezhë-Milot, makinat prej disa orësh ‘të ngrira’ në rrugë

Stuhia e dëborës, ka sjellë vështirësi të mëdha në qarkullimin  e automjeteve në aksin rrugor Lezhë- Milot.

Ndërkohë që prej paradites vijojnë reshjet e dëborës dhe era e fortë në këtë zonë.

Policia e Lezhës apelon që drejtuesit e mjeteve të përdorin aksin e vjetër Lezhë Milot.

Postime të ngjashme

Shqipëri, 40 raste të reja me COVID-19, gushti muaji i hapur i vaksinimeve

D V

Elona Shuli ende në kampet e Sirisë, gjyshi: Kam frikë se nuk do t’i shoh më mbesat e nipin

D V

Vatër e madhe zjarri në Mamurras, banesat vetëm disa metra larg

D V

Policia ndëshkon kosovarin që po ngiste 191 km në orë

D V

Vazhdon përballja me zjarret në Shqipëri, situatë më e rëndë në Karaburun

D V

Kolona të gjata në Lezhë, kosovarët ia mësyjnë bregdetit shqiptar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...