Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Bllokohet autobusi me 40 pasagjerë në Lezhë, shkak bora dhe ngricat

Bllokohet nje autobus me rreth 40 pasagjerë në aksin Milot-Lezhë. Në autobusin i bllokuar prej tre orësh ka të mitur dhe të moshuar.

Trafiku është rënduar për shkak të ngricave në rrugë.

Ndërkohë, policia iu bën thirrje qytetarëve që të zgjedhin rrugën e vjetër, në mënyrë që të shmangin trafikun.

Postime të ngjashme

Mbërrijnë 67,860 doza të vaksinës Pfizer, Rama: Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin

D V

Raporti final i OSBE/ODIHR për Zgjedhjet e 25 prillit, Balla: Shqipëria merr raportin më të mirë për zgjedhjet në këto 30 vite

D V

Shqipëria dhe Britania nënshkruajnë marrëveshjen për transferimin e të burgosurve

D V

Zgjedhjet e 25 prillit, OSBE/ODIHR pubikon raportin final

D V

Yuri Kim: Emërimi i anëtarit të Gjykatës së Lartë, hap i rëndësishëm për Reformën në Drejtësi

D V

Shkeljet në trafik, policia në Shqipëri pezullon 53 patentë-shoferë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...