Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Shqipëri

Bllokohet Qafë Thana, rrëshqitja kamionit dhe autobusit mban të bllokuara automjetet prej dy orë

Qafë Thanë, 14 shkurt – Rrëshqitja e një autobusi dhe një kamioni ka sjellë trafik në zonën e Qafë Thanës ku prej pak më shumë 2 orë, asnjë makinë nuk mundet të lëvizë.

Trafiku bën që për borëpastruesen gjithashtu të jetë e pamundur për të shkuar në krye të zonës problematike.

Po ashtu Dogana Qafë Thanë është e bllokuar gjithashtu.

Aksi që të çon në këtë doganë është bllokuar pasi tek zona e quajtur “kthesa e Tetovarit” era ka grumbulluar mbi 1 m borë. Rradha e mjeteve i kalon 2 km.

Postime të ngjashme

Sela takim me diasporën e Strugës

D V

Vetëm 35% e të punësuarve në Maqedoni marrin paga mbi mesataren

D V

Rama në Liban për riatdhesimin e 19 shqiptarëve

D V

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

D V

“S’dua të rri më këtu, dua të shkoj në shtëpi”, flet mes lotësh vogëlushja shqiptare në kampin e ISIS-it në Siri

D V

45 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...