Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Bllokohet sërish autostrada Shkup – Tetovë (Video)

Shkup, 2 tetor – Protestat kunder EVN-se kane vazhduar edhe sonte ne Tetove ku mijera vetura kane bllokuar autostraden Shkup-Tetove.

https://www.facebook.com/krenar.osmani.3

Postime të ngjashme

Rishikimi i buxhetit, dyfish më shumë për qeverinë

Zekirija Haxhiu

4 raste të reja dhe 1 viktimë nga Covid

Zekirija Haxhiu

Gjykatësit me rritje të pagave prej 15% deri në vitin 2022

Zekirija Haxhiu

Shekerinska: Treguam se mund të kontribojmë si aleatë në NATO njejtë si të tjerët

Zekirija Haxhiu

Zaev – Duda: Është shumë e rëndësishme mbështetja polake për RMV-në në BE

Zekirija Haxhiu

Shtrenjtohen nafta dhe benzina

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...