Agjencia Zhurnal.mk
Auto

BMW hidhëroi fansat me reklamën e Vitit të Ri

“Ata nuk dinë as të xhirojnë një reklamë të vërtetë, dhe është e qartë se ata nuk dinë të bëjnë një makinë të mirë”, është një nga komentet për videon më të fundit të BMW.

A është e mundur që BMW ishte në siklet kaq shumë?

Kjo pyetje ndoshta është bërë nga kushdo që sheh një video promovuese në të cilën BMW USA uron një Vit të Ri për adhuruesit e saj, transmeton Telegrafi.

Gjegjësisht, regjistrimi sjell një lëvizje BMW M2, por kolona zanore është pak e papritur. Në vend të gjashtë cilindrit të rregullt 3.0 TwinPower Turbo, ne kemi një shans për të dëgjuar një tingull pak më ndryshe.

Shumë prej tyre dëgjojnë të paktën motorin V10 këtu, dhe ka mjaft prej atyre që janë të sigurt se BMW ka huazuar tinguj nga diapazoni i Lamborghini.

Video shumë shpejt u fshi nga rrjetet sociale, por shumë e regjistruan atë dhe vazhdojnë ta shpërndajnë.

Gjithashtu, shumë shitës të BMW në Amerikë e kanë akoma atë në faqet e tyre. Në çdo rast, ju këshillojmë të shikoni videon dhe të gjykoni vetë nëse BMW tingëllon kështu.

Postime të ngjashme

Vetura kineze elektrike që po e sfidon Teslan

S.B.

Vjen Cupra Formentor VZ5 me 390 kuaj-fuqi

S.B.

Kia, një automjet siç nuk e kemi parë më herët

S.B.

Bugatti Chiron i bërë nga “mbeturinat”

S.B.

Osamu Suzuki, kryetari 91-vjeçar i Suzukit do të pensionohet këtë verë

S.B.

Mercedesi lanson gjeneratën e re të C-Class – LIVE

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...