Agjencia Zhurnal.mk
Auto

BMW zbulon seritë M3 dhe M4

Përmes një videoje interesante, BMW prezantoi “kafshët” e saj.

BMW M3 dhe M4, në variantin themelor nën kapak, kanë motorë 3.0 me ​​6 cilindra që prodhon 480 kuaj fuqi (353 kW) dhe 550 Nm çifte rrotulluese, transmeton Telegrafi.

Ndërsa varianti i më i mirë i tyre prodhon 510 kuaj fuqi (375 kW) dhe 650 Nm çifte rrotulluese.

Këto janë të dhëna që kemi pasur për një kohë të gjatë.

Modelet e konkurrencës janë jashtëzakonisht të shpejta, kështu që u duhen vetëm 3.9 sekonda për të përshpejtuar nga 0 në 100 km / orë.

BMW i tregoi botës këto dy modele përmes videos interesante.

Postime të ngjashme

Huawei ka në plan të prodhojë vetura elektrike dhe e para mund të mbërrijë këtë vit

S.B.

Aston Martin do të elektrifikojë 90% të modeleve deri më 2030

S.B.

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

S.B.

Si duket flota e makinave të Elon Musk?

S.B.

Kjo është logo e re e Peugeot

S.B.

Mini Cooper i ridizajnuar me 5 dyer arrin në mars

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...